Onze beoordelingen

Een groep 8 fuif is super tof: lekker dansen met de hele klas. Speel deze spelletjes tijdens je groep 8 fuif!

 • Klantenvertellen
 • Google
 • Blijwin scoort gemiddeld een 4.8 uit 5 sterren op Google. Gebaseerd op meer dan 20 reviews.
 • Beste kinderfeestje ooit! Blijwin is vriendelijk, professioneel, relaxed en vooral een geweldige entertainer. Binnen een minuut gingen alle kinderen los op de dansvloer. Muziek was cool, spelletjes en dansjes heel grappig. Tnx!!
 • Waanzinnig leuke dag op school georganiseerd. Knap dat jullie van groep 1 tot groep 8 weten te boeien! Compliment ook voor de organisatie, de opbouw, het hele feestje en daarna het weer rustig inpakken. Eigenlijk wordt alles ons uit handen genomen en dat is best wel prettig... Hartelijk dank voor alles, zeker namens "de regelaars" van de Ouderraad op school en uiteraard ook namens de kids!
 • Zeer aan te bevelen! De kinderen hebben genoten!
 • Voor de 2de keer nu een klassen eind feest gegeven met Blijwin de Kinderdj. Hij kijkt goed naar de wensen van de kids en zorgt ook echt dat ieder kind uit zn dak gaat ! Tot volgend jaar :)
 • Gisteren feestelijke einddisco gehad van onze beide groepen 8. Edwin was onze dj en had ook z'n Photo Booth meegenomen. De kinderen vonden de Photo Booth fantastisch! Edwin weet precies welke muziek ze leuk vinden, entertaint ze en krijgt ze allemaal op de dansvloer! Wij hoefden alleen maar de catering te verzorgen en ze gingen allemaal blij en total loss naar huis.
 • Super feest meegemaakt met de hele groep 8! De dj neemt de kinderen helemaal mee in het feest. Wat een interactie. Super!
 • Het was fantastisch !! Super tof gedaan. De kids waren door het dollen 😃😃Zeker een aanrader 👌
 • Meest fantastische kinder DJ die van zijn hobby een unieke ervaring heeft gemaakt. Laat kinderen 1, 2 of meerdere uren genieten en compleet uit hun dak gaan met battles, spelletjes en quiz. Hoog niveau voor een zeer redelijke prijs !!👍
 • Wie kent hem niet tegenwoordig! Jij niet? Dan moet je Blijwin zeker boeken! Geweldige kinderdisco met een superleuk programma! Ik zeg: Doen! Dan word het pas echt feest :)
 • Complimenten! Ruim 100 kinderen en hun ouders hebben genoten van Blijwin tijdens de feestavond van de kindervakantieweek.
 • Blijwin is 1 van de leukste Kid-DJs die er is. Altijd vol enthousiasme, leuke ideeën, vol energie, eigenlijk een absolute garantie voor een onvergetelijk kinderfeest. Ik zeg doen!!
 • Mijn kinderen hebben nog nooit zo'n leuk feestje gehad!
 • Altijd een te gek gezellig en blij feestje met blijwin
 • Leuke entertainment voor jong en oud!
 • Alles lezen op Google Maps
 • Blijwin scoort een 9.6 uit 10 op Klantenvertellen. 100% van onze klanten beveelt ons aan. Gebaseerd op meer dan 190 beoordelingen.
 • Wat was het een super fuif met dank aan een geweldige DJ! Wat heb je er een super feest van gemaakt! Top!
 • Fijne samenwerking en de kinderen vonden het heel erg leuk De communicatie per mail verliep prima en ze waren erg flexibel. Het was de eerste keer dat wij een kinderdisco deden tijdens onze najaarsmarkt maar de kinderen vonden het erg leuk en we kregen veel positieve reacties. Wij waren erg druk op het moment dat zij op moesten bouwen, maar ook hierbij was het erg fijn want dit ging lekker vanzelf.
 • Het feestje van mijn 11 jarige dochter is er eentje geweest waar al haar vriendjes en vriendinnetjes nog lang over na hebben gepraat! Wat was het een tof feestje. Super goede en leuke dj! Communicatie was top! De kinderen hebben genoten!
 • Voor de kinderen was het hun eerste discofeest en ze zullen de ervaring nooit vergeten. Anderhalf uur pret, dansen en lol met een fantastische DJ. Wat een energie!
 • Blijwin heeft voor onze sportvereniging de jaarlijkse kinderdisco verzorgd. Van het begin tot het eind hebben de Kids genoten en stonden ze allemaal op de dansvloer. Wat een energie had de dj! En wat een leuk contact met de Kids.. In een woord geweldig! We gaan jullie volgend jaar zeker weer benaderen!
 • De DJ kon de kids boeien terwijl verderop de kermis was. Dat is heel knap. Mijn complimenten.
 • We waren 25 jaar getrouwd. Ik heb een kleine kinderopvang. Dus moest er een feestje komen. Wat een super disco met leuke liedjes en spelletjes. Ook waren de kids dol op de glitterstickers. Toppie hoor
 • Het was helemaal geweldig, de kinderen hebben enorm genoten! Een mooi feest voor onze collega die met pensioen ging, een onvergetelijk afscheid!
 • Top eindfeest van groep acht! Blijwin heeft in 2019 het eindfeest van groep acht verzorgd. Vanaf het eerste moment was het een groot feest. De kinderen vonden het superleuk. Blijwin voelt de kinderen goed aan (qua muziek en sfeer) en speelt hier adequaat op in. Een aanrader!
 • Steeds weer een super feest met Blijwin Feestjes lopen als een trein omdat Edwin precies aanvoelt wat wanneer en hoe. 5 x Blijwin ingehuurd en 5 x een GROOT succes
 • Edwin is een top DJ! Wij hebben hem binnen 3 weken 2 keer ingezet omdat hij zo onwijs goed is. Dank edwin! X c
 • Superleuk! Lotte heeft het fantastisch gedaan! Energiek en grappig en helemaal aangepast op de groep kinderen.
 • Een groot feest! Op onze school hebben wij Blijwin uitgenodigd voor het jaarlijkse zomerfeest en het afscheid voor groep 8. We hebben van alle ouders, leerlingen en leerkrachten heel veel enthousiaste reacties ontvangen! Van 4 tot 12 jaar, Blijwin weet iedere leeftijdsdoelgroep te vermaken!
 • Alle kinderen vonden het GEWELDIG !!! En wij ook... Waanzinnig leuke dag op school georganiseerd. Knap dat jullie van groep 1 tot groep 8 weten te boeien! Compliment ook voor de organisatie, de opbouw, het hele feestje en daarna het weer rustig inpakken. Eigenlijk wordt alles ons uit handen genomen en dat is best wel prettig... Hartelijk dank voor alles, zeker namens "de regelaars" van de Ouderraad op school en uiteraard ook namens de kids!
 • Helemaal geweldig Wat een feest maakt Edwin er van. Kids lachend en blij op de dansvloer. De sfeer zat er gelijk goed in!
 • Wij hebben Blijwin ingehuurd voor het zomerfeest van school. Iedereen (ouders en kinderen) vond het top. Voor herhaling vatbaar.
 • Betrouwbaar, enthousiast, weet wat bij kinderen speelt en welke muziek zij leuk vinden! Kortom. Heb je een feest te vieren, dan is dit de dj die je zoekt!
 • Geweldig feestje! We waren echt super blij mee! Keuze van muziek, spelletjes, alles top 👍😁!!
 • Goede afspraken, snel antwoord bij vragen, vriendelijk en bovenal succesvol resultaat! De kleuterdisco was fantastisch! Edwin weet precies hoe hij de sfeer er met de kleintjes van 4/5/6 in krijgt.
 • Geweldig! Jong en oud stonden werden naar de dansvloer gezogen! Ik gaf een barmitswa feest. Familie en vrienden van zeer jong tot zeer oud waren aanwezig. Ik had vooraf playlists gestuurd en een draaiboek. Mede dankzij de professionaliteit van de DJ verliep alles exact zoals gepland. De gasten werden allemaal naar de vloer gezogen! Kinderen deden enthousiast mee met de battles en ook de Hora was een succes!
 • Alles lezen op Klantenvertellen.nl

Wat kost de Blijwin kinderdisco

Vul onderstaand formulier vrijblijvend in en we sturen de prijslijst naar je toe.

Je zit nog nergens aan vast! Als je ook een voorkeursdatum/dagdeel invult dan ontvang je binnen 24 uur een mail met onze beschikbaarheid op de gevraagde datum.

Prijslijst downloaden zonder gegevens in te vullen? Bekijk onze prijslijsten.

Spelletjes groep 8 fuif

Geschreven door Kinder-DJ Edwin op
Categorie: kinderdisco tips

Zit jouw kind in groep 8 en wil je het jaar feestelijk afsluiten? Dan organiseer je natuurlijk een geweldige groep 8 fuif, disco met spelletjes! Maar hoe zorg je voor een gevarieerd programma?

 • Spelletjes groep 8 fuif
 • Spelletjes groep 8 fuif
 • Spelletjes groep 8 fuif
 • Spelletjes groep 8 fuif

Het einde van groep 8 laat je natuurlijk niet zomaar voorbijgaan. Voor kinderen én ouders is dit een speciaal moment. Het is de afsluiting van de basisschooltijd en na de zomervakantie gaat je kind naar de middelbare school. Dat zijn veel spannende dingen, maar dit is vooral een hele leuke periode. Denk maar aan de eindmusical, het kamp en natuurlijk de afscheidsronde van alle juffen en meesters! Veel ouders willen voor hun kind een onvergetelijke groep 8-fuif organiseren. Een fuif met volop muziek en spelletjes om met al hun vrienden en vriendinnen uit de klas plezier te maken, te dansen en te lachen. Als ouder kun je vast wel wat tips en ideeën gebruiken om invulling aan je groep 8 fuif met spelletjes te geven.

Blijwin helpt je je klassenfeest voor groep 8 organiseren

Blijwin organiseert klassenfeesten op elke locatie. Onze dj komt naar je toe en neemt een draaitafel, microfoons, discolampen en geluidsboxen mee. Hij maakt er met de kinderen een groot feest van. We volgen de muzikale trends van nu, maar kinderen kunnen natuurlijk ook vooraf een afspeellijst samenstellen of liedjes aanvragen. Of je het nu thuis wilt vieren of op school, in een gymzaal of in een clubhuis: jij hoeft alleen maar een leuke locatie te regelen. Wij van Blijwin doen de rest. Als je je feest buiten geeft, hebben we een speciale discotent waar onze dj alle apparatuur onder kan zetten. Zorg voor lekkere hapjes en drankjes op tafel en mooie versiering, dat maakt het feest compleet. Als je dat wilt, boek je er makkelijk een rookmachine of lichteffecten bij. Of vraag om ons confettikanon of photobooth. Ook verzorgt Blijwin verschillende soorten entertainment. Succes gegarandeerd!

Spelletjes voor jouw groep 8-fuif

Blijwin neemt je alles uit handen, zodat jij als ouder ook volop van de fuif kunt genieten. Bovendien zorgen we voor een leuk programma voor tijdens het feest. Door onze ervaring weten we inmiddels wat bij kinderen van deze leeftijd past. Wil je jullie groep 8-fuif aanvullen met diverse leuke spelletjes of battles? Dat kan! Denk bijvoorbeeld aan:

Levende stoelendans

Voor dit spel wordt de groep opgesplitst in twee groepen. Je hebt geen echte stoelen nodig! De ene groep ‘speelt’ namelijk de stoelen, de andere groep doet de stoelendans. Zorg dat de groep ‘levende stoelen’ met één speler minder is dan de dansende groep. Laat de ‘levende stoelen’ in een kring op de grond zitten met de benen iets wijd. Zodra onze dj de muziek start, moet de dansende groep om de 'stoelen' heen lopen. Zodra de muziek stopt moeten ze gelijk bij een van de levende stoelen tussen de benen gaan zitten. De danser zonder stoel gaat niet door naar de volgende ronde! Uiteraard valt er elke ronde ook een stoel af. Wie blijft er uiteindelijk over…? Dat is de winnaar!

Ballonstampen

Elk kind krijgt een ballon met een touwtje eraan. Je kunt natuurlijk zelf van tevoren touwtjes aan de ballonnen maken, maar je kunt ook 'punchballonnen’ kopen. Dat zijn ballonnen waar al een elastiek aan vast zit. Elk kind maakt de ballon aan zijn been vast. Nu is het de bedoeling om de ballonnen van de anderen kapot te stampen! Is je ballon geklapt? Dan mag je natuurlijk niet meer meedoen. Uiteindelijk blijft er één kind over die als enige nog een hele ballon aan zijn/haar voeten heeft… het spel is gewonnen!

Kaarten trekken

Met dit spel zorg je voor dansende koppels! Het spel kan echter alleen worden gespeeld als je evenveel jongens als meiden op het spelletjesfeest uitnodigt. Je hebt voor dit spel een stok speelkaarten nodig. Pak net zoveel kaarten als er in de twee groepen zitten. Dus, als je 15 jongens en 15 meisjes hebt, neem je 15 kaarten. Zorg voor twee bakken. Knip de 15 kaarten doormidden. De ene helft van de kaart gaat in de jongensbak, de andere helft in de meisjesbak. De kinderen pakken nu ieder een halve kaart uit de juiste bak. En dan kunnen we van start! Laat de kinderen zo snel mogelijk hun andere helft zoeken (bijvoorbeeld: de jongen met de harten twee moet het meisje met de harten twee zoeken) en dan moeten ze met elkaar dansen (onze dj zorgt natuurlijk voor romantische muziek). Pas als ze allemaal hun danspartner hebben gevonden, is het spel gespeeld!

Levend wie-ben-ik?

Schrijf alle namen van de kinderen op post-its. De kinderen moeten in drie rijen gaan staan. Haal een speler uit de groep naar voren en plak een van de post-its op zijn voorhoofd met daarop de naam van een andere speler. Hij moet nu gaan raden wie er op zijn hoofd geplakt zit! Dat moet hij doen door gesloten vragen te stellen. Bijvoorbeeld: ben ik een meisje? Als dat zo is, gaan alle jongens zitten. Net zo lang tot hij de naam kan raden!

Blijwin organiseert je groep 8 fuif graag!

Wij ondersteunen jou ook graag bij het organiseren van jullie groep 8 fuif. Wist je dat wij van Blijwin meer dan 200 kinderdisco’s per jaar verzorgen? Bij ons kun je zelf kiezen uit alle opties die we hebben, en hoef je niet zelf aan de slag om de kinderen te entertainen. Ongeveer een uurtje voordat het feest begint zijn we aanwezig om alles voor te bereiden. We zetten de apparatuur klaar en alle benodigdheden voor de spelletjes. En dan… let’s party! Wil je meer weten? Op onze groep 8 pagina vind je veel meer informatie en kun je foto’s bekijken. Neem contact met ons op en vraag naar alle mogelijkheden. Samen zorgen we voor een spetterende groep 8-fuif!

Gerelateerde blogs